Archiwum dla ‘Wycieczki’ kategorii

PostHeaderIcon KIERMASZ WITÓW

Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz chorego Piotrusia.
Zobacz galerię Czytaj dalej »

PostHeaderIcon MY FAIR LADY

15 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły kolejny raz odwiedzili Teatr Wielki w Łodzi. Tym razem obejrzeli sztukę MY FAIR LADY powstałą na podstawie Pigmaliona.Pierwszy raz w tak ważnym wydarzeniu kulturalnym udział wzięli uczniowie klasy IV d – najmłodsi odbiorcy tzw. kultury wysokiej. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon „VOLLEYBALL MENS CLUB WORLD CHAMPIONSHIP POLAND 2017”

W dniu 13.12.2017r. godzina 17:30, początek pierwszego półfinałowego meczu ŚWIATOWEJ KLUBOWEJ LIGI MISTRZÓW ZENIT KAZAŃ – SHANGHAI VOLLEYBALL 3:0, to był dopiero początek świetnej siatkarskiej zabawy w ATLAS ARENIE w ŁODZI. W drugiej odsłonie święta siatkarskiego SKRA BEŁCHATÓW zmierzyła się z argentyńskim PERSONAL BOLIVAR 3;1. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon WARSZTATY W AKADEMII CIASTKA

W piątek 8 grudnia 2017r uczniowie klasy IIa,IIb, IIIa, IIIb wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Akademii Ciastka w Twardej. Dzieci wzięły udział w „ ciastkowych warsztatach”, podczas których samodzielnie przygotowywały, a następnie dekorowały pierniczki. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

7 grudnia uczniowie klasy IIIc i Ia wraz z opiekunami p. Daria Morawską, Beata Skawińską i Monika Majchrowską z okazji mikołajek pojechali do kina Helios w Piotrkowie Tryb. na film animowany pt. „Pierwsza gwiazdka”. Bohaterem bajki był mały ważny osiołek o imieniu Bo który tęsknił za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon KLASA VIIA NA KAJAKOWYCH MIKOŁAJKACH W TOMASZOWIE MAZ.

Dnia 5 grudnia w SP nr 12 w Tomaszowie Maz. Odbyła się impreza pod hasłem MIKOŁAJKOWE KAJAKI 2017. Udział w niej wzięli uczniowie tomaszowskich szkół oraz klasa VII A z Sulejowa. Zanim nasza dzielna młodzież przystąpiła do zadań konkursowych na pływalni, w myśl zasady Cudze chwalicie, swego nie znacie zwiedziła warte zobaczenia miejsca w Tomaszowie i okolicach : groty w Nagórzycach, Skansen Rzeki Pilicy, Niebieskie Źródła oraz tamę na Zalewie Sulejowskim. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon SZKOLNA WYCIECZKA DO LONDYNU 23-28.10.2017R.

W dniach 23-28.10.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach językowych w Londynie. 25 uczniów z klas 2 i 3 gimnazjum pod opieką Pani Katarzyny Michalik oraz Bogny Czekańskiej, spędziło 6 niezapomnianych dni na Wyspach Brytyjskich. Celem wycieczki było pogłębienie znajomości języka angielskiego oraz zwiedzanie najważniejszych zabytków Londynu. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon JAK MOŻNA SPĘDZIĆ SOBOTNIE POPOŁUDNIE?

Otóż w dniu 04.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie, zawodniczki UKS „FUKS” Sulejów oraz sympatycy piłki siatkowej dopingowali w bełchatowskiej hali sortowej „ENERGIA” mecz Plus Ligi Piłki Siatkowej PGE SKRA BEŁCHATÓW – ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon „BLIŻEJ TEATRU WIELKIEGO”

Wraz z inauguracją nowego sezonu artystycznego 2017/2018 Teatr Wielki w Łodzi kontynuuje rozpoczętą czterdzieści lat temu akcję
„BLIŻEJ TEATRU WIELKIEGO” Czytaj dalej »

PostHeaderIcon WYJAZD NA KRĘGLE

W dniu 26.10.2017r klasa IVa wraz z wychowawca p.Violettą Bińkowską oraz opiekunem Parlamentu Szkolnego p.Andrzejczyk-Wąsik Izabelą pojechały na kręgle do Tomaszowa Mazowieckiego. Była to nagroda za zajecie I miejsca w konkursie z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych, który świętowaliśmy 26.09.2017r w naszej szkole. Czytaj dalej »