Archiwum dla ‘Wydarzenia’ kategorii

PostHeaderIcon MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Pierwszego dnia ferii zimowych rozegrano Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych pod hasłem „Tylko słabi gracze biorą dopalacze”. Klasy wystawiały reprezentacje składające się z trzech dziewcząt i trzech chłopców. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon NIECH ŻYJĄ FERIE ZIMOWE – BEZPIECZNE I ZDROWE!

26 stycznia 2018 roku w ramach realizacji zadań profilaktycznych dotyczących dopalaczy w naszej szkole zorganizowane zostały zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie prowadzone było pod nadzorem nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa p. Mariusza Magiery. Uczniowie poznali sposoby postępowania podczas omdlenia, zasłabnięcia, utraty przytomności, zatrzymania krążenia, Czytaj dalej »

PostHeaderIcon AKCJA NA RZECZ CHOREGO PIOTRUSIA

W dniach 6,7 stycznia 2018 roku uczniowie, nauczyciele i dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w ramach akcji na rzecz chorego Piotrusia wzięli udział w kweście zorganizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC w Piotrkowie Trybunalskim.
W to szlachetne dzieło włączył się też ksiądz Leszek Druch, a zbiórkę przeprowadzono przed kościołem p.w. św. Floriana w Sulejowie w święto Trzech Króli i niedzielę.
Dzięki życzliwości mieszkańców miasta i okolicznych wiosek wchodzących w skład parafii uczniowie sulejowskiej podstawówki zebrali kwotę 8767,97 zł. W całej gminie w ramach kwesty zebrano 28 278,36 zł
Serdecznie dziękujemy darczyńcom za pomoc i okazane serce.

Dyrekcja szkoły

PostHeaderIcon KONKURS Z BIOLOGII

W dniu 22.01.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Tryb. odbył się
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla Uczniów Gimnazjum na szczeblu rejonowym.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIb :
Szymon Lange
Michał Pryczek
Jan Rutowicz
Nauczyciel przygotowujący uczniów: Nina Cichoń.

PostHeaderIcon GMINNE ROZGRYWKI W PIŁKĘ SIATKOWĄ DZIEWCZĄT

W dniu 24 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Przygłowie odbyły się gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt z rocznika 2002-2004. Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce ulegając w meczu gospodarzom, miejsce III zdobyła SP w Witowie. Naszą szkołę reprezentowały: Czytaj dalej »

PostHeaderIcon BAL KARNAWAŁOWY

Zobacz galerię Czytaj dalej »

PostHeaderIcon KUPON NA DARMOWY SPŁYW KAJAKOWY

PostHeaderIcon SPOTKANIE Z MUZYKĄ

18 stycznia 2018r w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „SPOTKANIE Z MUZYKĄ”. Tematem przewodnim był taniec karnawałowy. Uczniowie dowiedzieli się wiele na temat najpopularniejszych tańców towarzyskich m.in. o sambie, która wchodzi w skład tańców latynoamerykańskich. Czytaj dalej »

PostHeaderIcon Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Obecnością zaszczyciła nas duża grupa Babć i Dziadków naszych uczniów, z czego ogromnie się cieszymy. Wśród gości byli również Pan Burmistrz Wojciech Ostrowski oraz Dyrektor Biura Obsługi Jednostek Oświatowych, Pan Bartłomiej Pacan.
Czytaj dalej »

PostHeaderIcon PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy, jak ptakowi, świetne przypniesz skrzydła.
Kornel Makuszyński

Pasowanie na czytelnika
W dniu 22 stycznia 2018r. w Bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyło się Czytaj dalej »